طرز تهیه اسموتی نارگیل

0
172

اسموتی نارگیل (برای بازسازی پوست)

اسموتی نارگیل حاوی روغن های مفیدی است که برای زیبایی پوست ضروری می باشد. با ویتامین E بسیاری که  در نارگیل است باعث ترمیم و بازسازی سلول های پوست می شود.میوه های نارگیل بیضی شکل و سبز رنگ هستند و با یک پوسته قهوه ای محکم پوشانده شده اند. نارگیل سرشار از اسیدهای چربی است که به هضم غذا کمک می کنند. این میوه حاوی دو ماده مغذی مخصوص به نام های تری گلیسیرید دارای زنجیره متوسط و اسیداوریک است. اسموتی نارگیل طعم بسیار عالی دارد و با نوشیدن آن احساس می کنید به مناطق گرمسیری سفر کرده اید. با بخش تهیه  اسموتی  نارگیل سایت کوفته ریزه همراه باشید.

 

مواد لازم:

موز : نصف یک عدد(موز را منجمد و سپس آن را مکعبی خرد کنید)

شیرین کننده : یک پاکت

آب سرد : 113 گرم

شیر بادام: 113 گرم

نارگیل رنده شده : یک قاشق

یخ : 4 قالب

 

طرز تهیه:

موز منجمد را به همراه مقداری آب ، شیر بادام ، شیرین کننده و 4 قالب یخ در دستگاه مخلوط کن بریزید و میکس کنید تا ترکیب نرم و یکدستی به وجود بیاید. اسموتی شما حاضر است.

 

شیرین کننده ها:

شیرین كننده ها در چهار گروه اصلی طبیعی، مصنوعی، تصفیه شده و الكل های قندی طبقه بندی می شوند. شیرین كننده های طبیعی از سالم ترین منابع قندی هستند.شـــیــریـــن كــنـــنــده هـــای مــــصـنوعی كه شیرین كننده های بدون كالری و غیر مغذی نیز نامیده می شوند، مواد شیرینی هستند كه به دلیل نداشتن كالری درصنایع غذایی استفاده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here